×

Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client330/web428/web/images/stories/2019/20200130
×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2019/20200130
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
load more hold SHIFT key to load all load all

Puikios pergalės!

Sausio 30 dieną Žemaičių muziejuje „Alka” vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas. Konkurse dalyvavo trys mūsų gimnazijos mokinės ir sėkmingai pasirodė: IIIb kl. mokinė Gabija Šniaukštaitė (ruošė mokyt. Gaiva Gustienė) I-IV kl. tarpe iškovojo pirmąją vietą ir vyks į regiono etapą, kuriame atstovaus Telšių rajono skaitovams, IVb kl. mokinei Gabijai Zebleckytei  (ruošė mokyt. Gražina Narmontienė) buvo skirta antroji vieta, o 5-8 kl. tarpe 7b kl. mokinė Grita Urbonaitė (ruošė mokyt. Kristina Ežerskienė) pelnė antrąją vietą.

{gallery}2019/20200130{/gallery}}Džiaugiamės talentingomis, mūsų gimnaziją bei Telšius garsinančiomis mokinėmis ir dėkojame jas ruošusioms mokytojoms.