• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2013-2014 m.m. archyvas

DĖL RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖS

9. 00 val. šv. Mišios Telšių Katedroje.
10. 30 val. šventinis Mokslo ir žinių dienos paminėjimas gimnazijos kieme (Džiugo g. 6., Telšiai)

 Kviečiame visus gimnazijos bendruomenės narius dalyvauti šioje šventėje.
Tegul rugsėjo 1- osios šventė sukviečia ir sujungia visas kartas.

 Pagarbiai,
Gimnazijos direktorius Robertas Ežerskis

Sporto ir sveikatingumo diena

Birželio 2-ąją, kai abiturientai susikaupę laikė gimtosios kalbos brandos egzaminą, 5 – III gimn. klasių mokiniai dalyvavo Sporto ir sveikatingumo dienoje. Rytą gimnazistai rinkosi prie mokyklos.  Po to visi kartu keliavo Masčio pakrante prie Zakso kalno. Ten, aikštelėje, žaidė, sportavo, dalyvavo įvairiose varžybose.

Paskutinio skambučio aidai ...

Neseniai su gimnazija atsisveikino  XXIV abiturientų laida - 43 mokiniai.  Rytą jie rinkosi į gimnazijos koplytėlę, kurioje šv. Mišias aukojo prelatas Juozas Šiurys. Po jų auklėtojos Laima Šimulienė ir Daiva Jurgaitytė dvyliktokus pakvietė į paskutinę pamoką. Vėliau šventė tęsėsi aktų salėje. Ją ruošė trečių gimnazijos klasių mokiniai, jų vadovai Saulius Damanskis, Regina Kumžienė. Visi išeinantiems nuoširdžiai linkėjo svajonių išsipildymo, sėkmės egzaminuose.

Sporto ir sveikatingumo diena

Gegužės 27 dieną 1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a  pradinių klasių mokytojos savo mokiniams organizavo sporto ir sveikatingumo dieną. Dieną vaikai pradėjo visuotine makšta. Po to ėjo pasivaikščioti Masčio ežero pakrantėmis,  pasigrožėti nuostabiu vaizdu, pasportuoti įrengtose vaikų žaidimų ir sporto aikštelėse. Gerai nusiteikę, pažaidę visi grįžo į mokyklą, kur jų laukė Telšių muzikos mokyklos mokinių koncertas. Tarp atlikėjų buvo daug mūsų gimnazijos mokinių. Koncertas visiems labai patiko, pradinukai negailėjo aplodismentų.

Sėkmingas konkursas

Neseniai Žemaitės dramos teatre vyko  tarpmokyklinis Telšių rajono pradinių klasių mokinių konkursas „Gudrutis“. Jame varžėsi penkios ketvirtokės iš Nevarėnų, „Kranto“, Luokės mokyklų ir  mūsų gimnazijos. Vaikai turėjo prisistatyti, reklamuoti savo mokyklą, atlikti muzikos, matematikos, anglų kalbos ir improvizacijos užduotis. „Gudriausios ketvirtokės“ nominacija atiteko mūsų gimnazijos atstovei Saulei Akavickytei (mokytoja Lina Narvydienė). Kamilė Blaževičiūtė (mokytoja Ramunė Šemetienė) pelnė „Smalsiausios ketvirtokės“ titulą. Sveikiname mergaites ir jų mokytojas!

Tikinčiųjų malda Motinai Marijai

Gegužės mėnuo mus visus pakvietė atverti savo širdis Jėzaus Kristaus Motinai Marijai. Todėl gimnazijos bendruomenė kiekvieną šio mėnesio rytą, prieš pamokas, renkasi antrojo aukšto fojė bendrai maldai. Čia visi kartu su kapelionu prelatu Juozu Šiuriu ir direktoriumi Robertu Ežerskiu gieda Švč. Mergelės Marijos litaniją. Juk Marija yra gražiosios, kilniosios meilės Motina. Ketvirtadienio (gegužės 15 d.) rytą paminėti Šeimos metai. 5-IV klasių mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Reginos Kumžienės ir choreografijos mokytojos Jūratės Valatkienės, atliko kompoziciją  „Tikėjimas – šeimos gyvastis“.