• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2017-2018 m.m. archyvas

Integruotas lietuvių kalbos-geografijos mokymasis KITAP

Birželio 5 dieną mūsų gimnazijos septintokai mokėsi KITAIP. Tą dieną 7 klasės mokiniams vyko integruotų lietuvių kalbos-geografijos šešių pamokų ciklas „Kelionės lavina protą!”. Pamokos vyko gimnazijos aktų salėje: pradžioje geografijos mokytoja Laima Uosytė pristatė pranešimą apie Matą Šalčių, po to septintokai sakė viešąsias  kalbas pagal Mato Šalčiaus knygą „Svečiuose pas keturiasdešimt tautų”, pildė klausytojo dienoraščius.

Skaityti daugiau...

Padėkos vakaras gimnazijoje

2018 metų birželio 7 dieną mūsų gimnazijoje antrą kartą buvo surengtas Padėkos vakaras, kuriame už metų pasiekimus apdovanoti gabiausi, gimnazijos vardą rajone ir respublikoje garsinantys mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai. Kaip sakė mokyklos direktorius Robertas Ežerskis, geriausi rezultatai pasiekiami tuomet, kai bendradarbiaujama. Tad šis vakaras – tai padėka ir šventė kiekvienam bei įvertinimas visai bendruomenei.

Skaityti daugiau...

Ketvirtokų ekskursija

Tarsi  diena prabėgo dar vieneri metai mokykloje. Ir vėl už lango pražydo pavasaris, o su juo atgimė ir pažinimo troškimas.  Gegužės 23  dieną Telšių Vincento Borisevičiaus  gimnazijos 4a klasės mokiniai, gausus būrys jų tėvelių ir mokytoja Lina Narvydienė išsiruošė į išvyką ieškoti naujų nuotykių ir atradimų.

Skaityti daugiau...

Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras organizavo respublikinį konkursą „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“. Konkurso tikslas - skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Konkurse dalyvavo ir Vincento Borisevičiaus gimnazijos III a, b klasių gimnazistai, kuriems pasiruošti padėjo tikybos mokytojos Regina Kumžienė ir Asta Nagienė.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su knygos „Laimė yra lapė“ kūrėjomis

Gegužės 29 d. 2b klasės  mokiniai su mokytoja R. Kasparavičiene  lankėsi Telšių  Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje, kur vyko  knygos „Laimė yra lapė“ pristatymas. Kas yra laimė?
Vieniems ji – namai, draugai, piešimas. O ar gali laimė būti lapė? Pasirodo, gali. Tai patvirtino rašytoja Evelina Daciūtė ir dailininkė Aušra Kiudulaitė. Autorės  vertė knygos  puslapį po puslapio ir rodė vaikams  subtilius piešinius, atskleidžiančius jautriai nuotaikingą, šviesiai oranžinę berniuko ir lapės draugystės istoriją, kurioje yra ir praradimo liūdesio, ir atradimo džiaugsmo. Na ir, žinoma, laimės. Tačiau labiausiai stebino laimės įvardijimai: lapė, apvalus oranžinis apelsinas, morkų pyragas, auksinė žuvelė, šermukšniai rudenį, mamos puodai, tėčio malūnsparnis, krepšinio kamuolys... Taip daiktiškai konkrečiai mąsto ir kalba vaikai.

Skaityti daugiau...

Sėkmingi lengvaatlečių startai Telšių rajono mokyklų varžybose

Gegužės 8 dieną vyko rajono 5-7 klasių moksleivių keturkovės varžybos. Kiekvienas sportininkas privalėjo atlikti po  4 rungtis: šuolis į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimas į tolį, 60 m. bėgimas ir 500 m. bėgimas (merg.) bei  800 m. bėgimas (bern.). Komandinėje įskaitoje mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos užėmė  antrąją vietą. Gindami gimnazijos garbę, savo jėgų negailėjo Salomėja Dagytė  (7b) , Ema Baliutavičiutė (7a), Ugnė Pagojutė (7a), Liepa Akavickytė , Goda Gauryliutė (6b) , Gintarė Šiuškaitė, Paulius Pernarauskis (7a), Vilchelmas Šilingas (7a), Lukas Gaudiešius (6b), Kasparas Jauga (6b), Pijus Andrijauskas (6a) ir Mantas Kontvainis (7b). 

Skaityti daugiau...