• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TELŠIŲ VINCENTO BORISEVIČIAUS GIMNAZIJOS ŠOKIO POGRUPĖS „LAIKAS“ PASIEKIMAI KONKURSE KLAIPĖDOJE

Jau antrus metus Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos šokio kolektyvas „Laikas“ kartu su choreografijos mokytoja Jūrate Valatkiene dalyvauja respublikiniame sporto ir meno konkurse – festivalyje „Vaikai – Olimpinės gėlės“ Klaipėdoje.

 Šiais metais konkurse dalyvavo 115  Lietuvos kolektyvų iš įvairių ugdymo įstaigų: lopšelių/darželių, pradinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, profesinių mokyklų, sporto, šokio klubų, kolegijų bei universitetų. Kolektyvai pristatė įvairaus stiliaus pasirodymus: sportinius, aerobinius, meninės - estetinės gimnastikos, bendrosios aerobikos, „Zumba fitness“, klasikinius, charakterinius, tautinius, šiuolaikinius, šou, leader dance, hip – hop, gatvės, sportinio – pramoginio, ritminius, pilvo, lotynų, linijinius.
      Klaipėdoje vykstantis respublikinis sporto ir meno konkursas – festivalis „Vaikai – Olimpinės gėlės“ yra aukšto sportinio ir meninio lygio. Šiais metais visus dalyvius ir organizatorius sužavėjo meninės gimnastikos ir šiuolaikinio šokio pogrupių pasirodymai iš kaimynės Latvijos  Liepojos miesto. Galima sakyti, kad šiais metais konkursas jau yra tarptautinis renginys.
      Mūsų gimnazijos jaunių šokio pogrupis konkurse pristatė charakterinio stiliaus šokį „Ispaniškas dvelksmas“ ir iškovojo III vietos taurę. Merginų šokio pogrupis pristatė tautinį šokį „Trapukas“ ir laimėjo taurę už tautiškumą.
      Didžiuojuosi visais savo šokio pogrupių dalyviais, ypač jaunučių šokėjais, kurie atkakliai, drąsiai, negailėdami jėgų dalyvavo sudėtingame respublikiniame konkurse – festivalyje Klaipėdoje. Buvo nelengva, bet įgijo didelės meninės ir praktinės patirties.